18 травня 2023 року Канни прийняли благодійний захід під назвою UKRAINIAN FASHION FILM FESTIVAL. Команда UFFF мала за мету детальніше познайомити європейську артспільноту з душею України через її культуру, моду, кіно, мистецтво та кухню, показати сучасну Україну, що створюється кожного дня: повертає своє минуле, даючи йому життя в теперішньому, щоб зберегти нашу ідентичність в майбутньому.

Відкрив захід гімном України, співак, Золотий голос України -Влад Ситнік.

На сцені цього вечора Kamaliya Zahoor, Kozak Siromaha , гурт «Tonka»  та Oleg Skrypka & Pinky band. Лідер гурту “Воплі Відоплясова” провів музичну дегустацію ексклюзивної колекції вин власного виробництва.

 

Гостею із Греції стала юна співачка – Анастасія Валаванді Anastasia_Valavanidou_official, яка часто підтримує благодійні заходи в підтримку дітей, які потребують допомоги по всьому світу і зараз долучається до допомоги дітям України. На заході вона вперше виконала українську пісню «Ой у вишневому саду».


Ведучим вечора виступив Тімур Мірошниченко.
У програмі вечора відбувся показ колекцій від дизайнерів: Alona Çini – Головна ідея бренду та коллекціі– зберегти традиції ручної української вишивки.


Apsara byYuliya Psaryova – концептуальний fashion бренд про самобутність та сміливість бути собою.
By Vel – Українській бренд з унікальним світом. Світ- де немає кордонів. Ekaterina Chepak – дизайнер високої моди ,вечірніх та весільних суконь . Ця колекція про архетиктуру міст, які постраждали від військових дій російських окупантів. 

Victoria Soprano Group – Сукні Бренду Victoria Soprano українського виробництва відомі у 42 країнах світу. Майстерність українських майстринь оцінили як звичайні дівчата так і члени королівської сімї. Вишуканість у деталях це основна ідеологія бренду. 

Mon Blanche- український бренд дизайнерського жіночого одягу, який За короткий час існування бренд підкорив серця понад 17000 красунь з 21 країн світу.

Неймовірну сучасно-етнічну колекцію , представила дитяча агенція «Step by Step kid`s agеncy».

Прояв місіонерів миру Українського дизайнера  Angela Shapovalova (бренд FASHION 2G) яка представила три шедевра з колекції  “Бриз з України” – Корсет з металевого серця і дві сукні в кольорі українського прапору, одне жовте, інше сине прикрашенні  великими розбитими серцями (ручна робота з її коллаборатором Géralda Fleury скульптора по металу). Корсет з металу був представлений видатним французьким актором  Guy Amram. Сукні представленні двома прекрасними моделями  Raphaëlle і Carla. Та перфоманс від  Allegory of Ukraine.

В арткорнері були представлені роботи Оксани Левченя, Ірини Максимової, TASHA ORO, Rockahbrand, Ponad, ювелірний бренд dukachi, E.P.P.S design та вироби українських ремісників  GORN Ceramics.

Благодійний аукціон відбувся в підтримку проєкту постачання евакуаційних машин для поранених на передову благодійного фонду  “Коло” та  проєкту “Пташки” благодійного фонду “Відчуй”. Лотами аукціону стали: кільце з шматка міни від дизайнерки  Тетяни Чорної, вино, що вижило від goodwine, комплект мерчу Збройних сил України від Олексія Рєзнікова, вино Саакашвіллі, що вціліло під час обстрілів в Ірпіні та писанка з гільз «Крим» проєкту Ponad. Головним лотом аукціону став прапор України, підписаний президентом Володимиром Зеленським, його представили Олена Кравець і Олександр «Терен» Будько, боєць батальйону «Карпатська Січ». Прапор був проданий за 50000 євро. Загалом організаторам вдалося зібрати більше 100 000 євро разом з додатковими донатами на вказані проекти, на разі деякі суми ще надходять. Після надходження всєї суми протягом місяця чекаємо на звіт та првну суму з донатів.

Це був наймасшний захід, який прийняв понад 500 гостей, де були представники меріі міста Канн, заступник мера – Thomas dе Pariente, голівудські продюсери, французьська та українська кіноспільнота, зіркові представники шоу-бізнесу та багато інших.

Благодійний вечір UKRAINIAN FASHION FILM FESTIVAL відбувся за сприянням і допомоги в організація «Association France Ukraine – Idées sans frontière Côte d’Azur” France Ukraine – Association Idées Sans Frontières – Україна Франція та меріі міста Канни. 

Спонсори подіі: косметичний бренд Maria Galland Paris , LVR alco,  Serena Wines 1881 , Shandruk.

Гості вечора пригощались вином  «Serena wines» та отримали подарунки від партнера заходу французького бренду преміальної косметики Maria Galland Paris: косметичнi засоби, що гарантують миттєві помітні результати омолодження завдяки власним розробкам.

Головні партнери: FTV, FASHIONTV UA, L’OFFICIAL

Ukrainian: 1+1, М1, Kиїв24, Апостроф ТВ

Lithuania: LNK

Georgia: MTAVARI

The media: LCI, TF1, France TV, BFMTV, RTL, Ouest- France, RFI.

Фото Татьяна Бундзило,  Angelina MAGNE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *