Міністр соціальної політики, сім’ї та єдності України Денис Улютін провів зустріч із Представницею Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг. Сторони обговорили підтримку внутрішньо переміщених осіб, питання захисту осіб, які постраждали від війни та шляхи напрацювання сталих рішень в Україні.
«Ми високо цінуємо наше партнерство, яке за останні роки стало справді стратегічним. У тісній взаємодії понад 460 тисяч домогосподарств отримали додаткові виплати на тверде паливо, в цілому з 2022 року грошову допомогу отримали 2,2 мільйона осіб. Окремо хочу відзначити вашу допомогу у розвитку послуг підтриманого проживання для людей літнього віку і маломобільних груп населення», – наголосив Денис Улютін.
Міністр соціальної політики Денис Улютін наголосив, що УВКБ ООН завжди послідовно підтримувало узгодження гуманітарної допомоги з національними реформами, що посилило стратегічну спроможність Уряду.
Сторони обговорили посилення соціального захисту ВПО, створення системних рішень для їхнього повернення й реінтеграції, а також узгодили підготовку нового Меморандуму про взаєморозуміння, зокрема в межах проєкту Центрів єдності (Unity Hubs).
🤝 Зустріч стала важливим кроком у зміцненні партнерства між Україною та міжнародними організаціями, яке спрямоване на підвищення рівня соціального захисту та допомогу тим, хто найбільше цього потребує.
Кароліна Ліндхольм Біллінг – надійна союзниця України – завершує свою місію в Україні. За ці чотири роки спільними зусиллями вдалося втілити низку важливих проєктів, за кожним із яких – життя та долі людей: відновлені дитячі будинки сімейного типу, підтримка внутрішньо переміщених осіб через субсидії на оренду житла, допомога вразливим родинам у зимовий період, модернізація соціальної інфраструктури. Це партнерство стало не лише відповіддю на виклики війни, а й внеском у відновлення, інтеграцію та розширення можливостей для громад.
🔗 Детальніше за посиланням: https://bit.ly/45Fi3nh