Українських дітей в окупованому Криму били залізними ціпками та кидали у підвали

БФ Save Ukraine повернув на Батьківщину 17 дітей

Обман ворогів
росіяни вивезли дітей із тимчасово захоплених районів Херсонської та Харківської областей до окупованого Криму. Обіцяли на 10 днів, зрештою виявилося на півроку.

Виховання по-російськи
У таборі «Мрія» один із наглядачів Астахов бив дітей залізною палицею (цей виродок є в базі «Миротворця»). За фразу «Слава Україні» та найменшу непокору дітей кидали у підвал.

«Ви хворі»
Цей Астахов постійно ображав дітей: «Ви, хохли, хворі! Ви у Росії, тут ніколи України ніде не буде, вона згорить просто. Пішли дивитися, як Україна горить», – із цими словами він підпалив маленький жовто-блакитний прапорець, знайдений у однієї з дівчаток.

Втеча з полону
Двоє дітей втекли з табору, але їх повернула поліція, після чого почалися погрози, що їх відправлять до російських родин.

Тотальна брехня
Офіційні особи постійно говорили дітям, що від них відмовилися батьки, і що за ними ніхто не приїде. Батькам навпаки заявляли, що «ці діти будуть росії, ви їх не заберете».

Операція з порятунку
Батьки доклали титанічних зусиль, вийшли на БФ та волонтерів та перетнули кордони чотирьох країн, щоб повернути діток до України.

За даними Офісу генпрокурора на 24 березня з України вивезено 16 210 дітей, повернути вдалося 324 дитини. І перше звинувачення, яке світова спільнота офіційно звинуватила у путіні – це саме викрадення та депортація дітей.

#правдаГеращенко

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *