265-й день війни: масовий обстріл України, ганьба росії на G20, глава МЗС Нідерландів у київському бомбосховищі
рашистські окупанти довго збиралися з силами для завдання чергового масштабного ракетного удару по Україні. Сьогодні по об’єктах критичної інфраструктури та житлових будинків було випущено майже сотню ракет. На жаль, не всі з них були збиті нашими Силами ППО, відомо про загиблих та постраждалих.
Внаслідок руйнувань сильно постраждала енергетика країни. Українців закликали економити електрику та готуватися до складних часів. Цілі області змушені перейти до аварійних графіків відключення світла. Можливі перебої з подачею води, тепла та мобільним зв’язком.
У ці дні відбувається зустріч лідерів G19. Путін туди не поїхав, а замість себе відправив лаврова. Але й кремлівському щуру там виявилися не раді – сумний лаврів втік із саміту G20 прямо перед ракетним обстрілом України.
Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Хукстра розділив з українцями жах однієї з наймасштабніших ракетних атак. Він зазначив, що сповнений рішучості продовжувати підтримку України, на власні очі переконавшись, які жахи доводиться переживати нашим громадянам ось уже дев’ять місяців.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *