Організаторами заходу стали Biopharma Plasma Київ, перший в Києві заклад національної мережі донорських центрів плазми крові, що розробляє і виробляє високотехнологічні препарати з донорської плазми крові людини, за активної підтримки Олесі Тарасенко, засновниці першого блог-журналу України LuckyUkrainе.

«Донорська вечірка» – це перший в Україні культурний захід, який спрямований на те, щоб сформувати ком’юніті активних донорів та їх друзів. Це маніфест вдячності за те, що донори своїми добрими вчинками дарують надію на життя тим, хто цього потребує найбільше.

Важливість цієї події полягає передусім в тому, що такі заходи привертають увагу суспільства до проблеми забезпечення людей достатнім запасом безпечної крові. Саме це є базовим моментом, на якому можна побудувати ефективну систему охорони здоров’я, не тільки в Україні, а й у світі в цілому. Тому що тільки добровільне донорство може забезпечити регулярне постачанні крові тим, хто цього потребує найбільше. Отже, такі заходи – це перший крок до того, що світ ставатиме кращим щодня.

Організаторка заходу, Олеся Тарасенко відмітила, що «щорічно у всьому світі 14 червня відзначають Всесвітній день донора крові. У цей день ми висловлюємо щиру подяку людям, які добровільно здають свою кров, яка так необхідна для порятунку найціннішої речі у світі – людського життя. Переливання крові дозволяє щодня рятувати десятки людських життів у різних ситуаціях».

Привітали гостей Оксана Мулярчук – директорка мережі плазмоцентрів Biopharma, а також генеральний директор національної спеціалізованої дитячої лікарні Охматдит, заслужений лікар України, доктор медичних наук Володимир Жовнір, які відмітили важливість організації подібних заходів. Тому що донори роблять величезний внесок у порятунок людських життів.

Партнери заходу в межах святкової церемонії подарували найкращим донорам цінні подарунки.

 Ведучим заходу став актор, ведучий та активний донор Денис Денисенко.

На заході донорів прийшли привітати і подарувати свої пісні відомі виконавці: Андрій Кравченко, Софія Єгорова, Ярік Смаль, Катерина Вовчук, Олег Корбан-Далас, Ксенія, Єгор Грей, Марі Пежо, Галина Солодка, Miss Iris та Ami.

Музичну атмосферу створив DJ James Edonu.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *