У Бахмуті вже декілька місяців тривають важкі бої.  Під час одного з бойових зіткнень на полі бою героїчно загинув наш колега – поліцейський полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» сержант поліції Олександр Дерев’янко. Йому було 45 років. Він був мужнім та відданим поліцейським.

Олександр – уродженець Дніпра, за плечима якого – служба в Збройних силах України та участь в антитерористичній операції. У 2015 році він вступив у лави поліції, став бійцем батальйону патрульної служби «Дніпро-1». Відтоді, кожен рік, кожен день служби в лавах поліції він боровся за незалежність своєї Батьківщини. Сержант поліції вважав справою честі захищати Україну та боронити її від російських окупантів.

Загибель Олександра Дерев’янка – непоправна втрата для всіх нас. Ми пам’ятатимемо про нього, як про самовідданого та хороброго воїна, надійного товариша, добру та мужню людину.

У загиблого захисника залишилися батьки, родина та 10-річна донька. Вічна пам‘ять Герою, який віддав своє життя за Батьківщину.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *