Ігор Клименко: розмінування територій – процес тривалий та кропіткий. Але життєво необхідний.

І робота ця не для всіх. Розмінуванням займаються особливі спеціалісти – #вибухотехніки. Це люди зі сталевими нервами та залізною витримкою. І завдяки своїм умінням кожен з них врятував життів більше, ніж будь-який супергерой. На жаль, інколи ціною власного життя та здоров’я.

З початку повномасштабного вторгнення колектив Національної поліції втратив трьох чудових спеціалістів, які загинули під час розмінування деокупованих територій. Це начальник вибухотехнічної служби поліції Рівненської області Олександр Мамчур, керівник вибухотехнічної служби поліції Херсонської області Олександр Козюра та старший інспектор Управління вибухотехнічної служби Національна поліція України Дмитро Ривак. Ми пам’ятаємо та щоранку згадуємо їх хвилиною мовчання…

Дев’ятеро наших саперів отримали різні травми під час розмінування. Двоє з них залишися без ніг. Вони зараз проходять лікування та очікують на встановлення протезів в Угорщині.

Завдяки відважній роботі поліцейських вибухотехніків 14 тисяч гектарів української землі вже очищені від російських снарядів та мін. Вилучено 141 тисячу вибухонебезпечних предметів різного типу. Більше 45 тисяч російських носіїв смерті знищено.

Ці люди – наші герої. Спеціалісти з унікальними знаннями. Цінуємо кожного. І дякуємо всім за службу!

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *