Українські жінки-військовослужбовиці, які перебували у полоні російських окупантів зазнавали катувань та жорстокого поводження.

Про це повідомила Уповноважений з прав людини Верховної Ради Людмила Денісова  у Фейсбуці.

За словами Людмили, серед 86 визволених з російського полону військовослужбовців були жінки, які у неволі зазнавали катувань та жорстокого поводження.

“Жінок вивезли на територію білорусі, а потім в СІЗО у брянську (рф), де вони піддавалися катуванню та погрозам. Полонених роздягали догола в присутності чоловіків, змушували присідати, обрізали волосся та постійно проводили допити, намагаючись зламати

Українські жінки-військовослужбовиці, які перебували у полоні російських загарбників, зазнавали катувань та жорстокого поводження.

Як передає Укрінформ, про це Уповноважений з прав людини Верховної Ради Людмила Денісова повідомила у Фейсбуці.

За словами Денісової, серед 86 визволених з російського полону військовослужбовців були жінки, які у неволі зазнавали катувань та жорстокого поводження.

“Жінок вивезли на територію білорусі, а потім в СІЗО у брянську (рф), де вони піддавалися катуванню та погрозам. Полонених роздягали догола в присутності чоловіків, змушували присідати, обрізали волосся та постійно проводили допити, намагаючись зламати морально”, – повідомила Денісова.

Декого з бранок примушували брати участь у зйомках пропагандистських сюжетів, вимагаючи перейти на російську мову.
Взагалі, гоління голови нашим військовополоненим жінкам — це спроба нав’язати їм девіантність.

Ні один із «засобів соціального контролю», який окупанти використовували  для атаки на людську гідність не зламали наших мужніх красунь!!

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *