25.02 до Охматдиту карета швидкої доставила орієнтовно 7-річного хлопчика у вкрай тяжкому стані після обстрілу ворожими солдатами. Дитина без тями і втратила багато крові. У хлопчика виявили осколкове поранення шиї з правого боку, множинне осколкове пошкодження м’яких тканин, рвану рану голови та контузію мозку.

Швидку допомогу викликали солдати Збройних сил України.

Дитячий лікар-хірург відділення ургентної хірургії НДСЛ «Охматдит»
Олег Святославович Годік сказав, що через тяжкість поранення для зупинки кровотечі довелося проводити оперативне втручання просто у приймальному відділені травматологічного пункту лікарні.

Дитина перебувала в реанімації в критичному стані на штучній вентиляції легень, його життя підтримується за допомогою апаратів. Дитина була без свідомості, хлопчику здійснювали переливання компонентів крові. Де батьки малюка — одразу було невідомо. Згодом, з’ясувалося, що батьків та сестру хлопчика росіяни розстріляли у власному авто. Хлопчик помер у реанімації через 5 днів 01.03.22

Через напад Росії на Україну в найбільшій дитячій лікарні України «Охматдит» вимушені вдатися до принципів воєнного сортування. Поранений хлопчик в документах записаний як Невідомий #1.

 

IMG_5455

Карпенко Наталія Петрівна, завідувачка відділення інтенсивної терапії, не може стримати емоцій: «Дуже прикро, що страждають діти. Ми змушені не проводити планові операції та надавати висококваліфіковану допомогу, а екстрено рятувати здорових дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій».

Ми вимагаємо від агресора терміново зупинити атаки по цивільних та дітях. Команда медиків Охматдиту звертається до всієї світової спільноти: допоможіть нам. Це кровопролиття в європейській державі у ХХІ столітті має закінчитися.

Фотографії від лікарів Охмадит

Увага! Важкі кадри

https://photos.app.goo.gl/YXNHU2Rj8r66Z8aM6

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *