Російські  окупанти продовжують розширювати мережу «фільтраційних в’язниць» на тимчасово окупованій території Донецької області.

Зі слів Людмили Денісової, переповненість «фільтраційної в’язниці», яку окупанти облаштували у колишній Єнакіївській колонії суворого режиму № 52 в селищі Оленівка Донецької області, загарбники відкрили ще одну – на базі колишній Волноваської виправної колонії № 120. 

Сюди поміщають  «неблагонадійних» та «підозрілих» до винесення «вироку» або проходження «фільтрації». Серед утримуваних у Волноваській виправній колонії – понад 20 волонтерів, що допомагали евакуюватися маріупольцям. 

У «фільтраційній тюрмі» в селі Оленівка утримуються понад 3 тисячі колишніх правоохоронців, проукраїнських активістів та журналістів. Строк «фільтраціі» – перебування у колонії окупанти встановили  до 60 діб. Для «особливо неблагонадійних» – до 90 діб.

Захоплення та катування заручників є актом тероризму відповідно до Конвенції Ради Європи про попередження тероризму та воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Уповноважена з прав людини Людмила Денісова звертається до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну і просить врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини рф в Україні.

#ОБСЄ  #OSCE  #UN #ООН

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *