9 квітня прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон прибув до Києва де зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським.

Речник британського прем’єра заявив, що Борис Джонсон прибув до України аби особисто зустрітися з президентом Зеленським і продемонструвати солідарність з українським народом. На офіційній сторінці британського лідера у Twitter повідомили, що суботній візит до Києва є “демонстрацією нашої непохитної підтримки народові України”.

За результатами візиту, президент України Володимир Зеленський назвав Бориса Джонсона “одним із найбільш принципових противників російського вторгнення”. Заяву українського лідера поширили в РНБО.

Джонсон також  подякував українським залізничникам і висловив слова співчуття українцям. Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон розкрив таємницю, як він прибув до Києва із неанонсованим візитом. “Я на борту фантастичного поїзда Укрзалізниці з Польщі до Києва. Просто хотів висловити вам велику подяку – всій команді залізничників – за те, що ви робите. Я чув, що вас тут називають “залізні люди”. Це, звичайно, пов’язано з вашою залізничною індустрією, але водночас відбиває і ваш дух, справжній український дух, який українці демонструють у опорі жахливої ​​агресії росії”, – сказав Джонсон.
IMG_7337

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *