Минулий рік  став нелегким випробуванням для кожного, у тому числі й представників шоу-бізнесу. Незважаючи на це, зірки приємно дивували шанувальників свого таланту прем’єрами, цікавими проєктами та колабораціями. Народний артист України, співак, композитор і музичний продюсер Олександр Пономарьов розпочав унікальний проєкт «Ponomarev live studio». В його рамках артист у колаборації з відомими співаками презентує пісні, записані одним дублем. Більше про особливості та перші перемоги свого проєкту Олександр розповів у інтерв’ю журналу «Super lady».

 

Олександре, у березні відбулася прем’єра пісні “Чому?”. Що б хотіли, щоб зрозуміла та відчула жіноча аудиторія при її прослуховуванні?

Цю пісню ми даруємо до першого дня весни разом з моїми друзями – Мішою DZIDZIO, Нікітою Alekseev і Артемом Пивоваровим. Я хочу, щоб вона стала своєрідним синонімом весни – сезону, коли все розквітає. Любов розквітає, у кого вона є… А ті, хто поки що знаходяться в її передчутті, також прагнуть відчути або знову прожити справжні почуття. Хочу, щоб кожний прагнув поринути у кохання.

 

Поділіться, будь ласка, над якими 2-3 “чому?” Ви задумуєтесь останнім часом?

Можна навіть відповісти словами цієї пісні: «Чому тебе раніше не зустрів, чому життя так склалося?». Друге – це «Чому не твої ніжні вуста зі мною цілувалися?», а третє – «Чому такі очі, як твої, мені не зустрічалися?». Але це жарт, звичайно. 

Якщо говорити про більш глобальні мої «чому?», після карантину я подумав про одне з таких питань. Чому у нашій країні та в усьому світі соціум пішов таким шляхом, що вкорінилася думка ніби зірками і відомими людьми можуть ставати або політики, або інтертеймент (футболісти, музиканти, співаки і т.д.). Чому в усьому світі зірками не стають відомі медики, відомі агрономи, відомі вчителі? Я хочу, аби відомими ставали вчителі, медики та представники інших професій, чия робота або допомога дуже потрібна нашому суспільству.

 

Які колаборації ще попереду? Вже є певні плани у цьому напрямку?

Проєкт «Ponomarev live studio» існує тільки трішки більше року – в кінці 2020-го був рік. За відносно невеликий проміжок часу ми вже достатньо багато досягли, у тому числі два треки цього проєкту потрапили в тренди. «Ponomarev live studio» є перспективним проєктом з декількох точок зору. Наприклад, зараз я зробив абсолютно нову пісню в рамках цього проекту в колаборації з відомими музикантами. У минулому році презентував колаборацію з Олегом Винником. А попереду ще багато колаб. 

Існують, звичайно, і проблеми. Зокрема, не так багато музикантів в нашій країні, як це не прикро звучить, вміють співати і погоджуються співати живцем з одного дубля (тому що це умови проєкту) – не з першого дубля, але з одного дубля заспівати від початку до кінця. Подібне у деяких людей викликає тремтіння в колінках. Незважаючи на це, думаю, ще знайду багато цікавих і перспективних музикантів, які погодяться і зможуть зазвучати з одного дубля в рамках проєкту «Ponomarev live studio». Це можуть бути як нові артисти, так і вже відомі.

 

В останні роки досить популярними стали різні талант-шоу. На Ваш погляд, що потрібно зробити учасникам і переможцям, щоб постійно приємно дивувати свою аудиторію?

По-перше і найголовніше – писати музику самим і пробувати це робити. Для цього не обов’язково бути членом спілки композиторів або народним артистом. Кожен може стати автором пісні, яка очолить перші рядки хіт-парадів. Це вже підтверджено багатьма прикладами. По-друге, не обмежуйте свій професійний розвиток рамками одного шоу. Що я маю на увазі? Не можна допускати розвиток наступного сценарію: сьогодні ти переміг або закінчив свою участь у конкретному проєкті, і зупинився на досягнутому – і наступні 10 років після цього ми згадуємо про те, як ми брали участь в цьому шоу.  Тому продовжуйте працювати, і що дуже важливо – пишіть музику самі. Крапка.

 

А що порадите жінкам? На Ваш погляд, якою має бути сучасна жінка – берегинею затишку чи все ж бізнес-леді з амбітними планами підкорити кар’єрний п’єдестал?

З цього приводу я нічого радити не буду. Просто хочу сказати про написані в Біблії слова щодо того, що кожна людина має талант. Якщо ти не знайшов свій талант – грішник. Якщо знайшов його і не реалізував, ти – подвійно грішник. Це стосується і чоловіків, і жінок. Дорогі жінки, у кожної з вас є свій талант. Одна – успішна бізнес-леді, друга – берегиня затишку вдома та гарна мати… Потрібно свій талант знайти і реалізувати, тому раджу керуватися саме цим принципом.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *