Соціальний проект українського дизайнера Вікторії Файнблат «Право на комфорт» став неабиякою рушійною силою у суспільстві, змусивши чи не кожного ще більше задуматися про необхідність підтримки тих, хто цього потребує. Проте, щоразу реалізовувати задум і важливе «право на комфорт» виявилося нелегко. Про етапи втілення свого проекту у життя бізнес-леді, благодійниця, власниця дизайн Бюро Вікторії Файнблат розповіла в інтерв’ю нашому виданню.

 

Вікторіє, цього року Ви реалізували масштабний соціальний проект «Право на комфорт». Які етапи доводиться проходити Вашій команді, щоб подарувати підопічним проекту комфортні умови для проживання?

Ще на етапі зародження проекту я вже приблизно знала, які кроки потрібно зробити задля втілення свого задуму у життя. Проте, я й уявити не могла, з чим мені доведеться зіткнутися. Кожна наша сім’я — окремий проект. Спочатку здавалося, що після першого проекту буде легше та як «по маслу»… Насправді з кожним проектом стає все дедалі складніше. 

Ми розширюємо географію проекту, що означає необхідність пошуку небайдужих людей, які згодні допомогти нашим родинам в інших містах. І це, скажу я вам, не легко. От якраз пошук партнерів, які нам допомагають втілити цей проект у життя і є одним із основних етапів. Ще одним основоположним етапом є робота з сім’ями. Наші герої різні, у них дуже складні життєві умови, зламані долі і зневірені серця. І нам потрібно підбирати ключики до кожного. Особливо це стосується дітей. Адже вони опинилися в умовах, які змусили їх дуже швидко подорослішати і зіткнутися з жорстокими реаліями життя за межею бідності. І завоювати їх прихильність, довіру та посіяти в них зерно надії у краще майбутнє — це, мабуть, найважче. Але нам це вдається! 

Є ще безліч моментів — технічних, організаційних, фінансових, інформаційних, з якими ми стикаємося кожен день, для того, щоб реалізувати і втілити у життя кожен наш маленький Проект, і дати кожній нашій родині шанс на краще майбутнє.  

 

Ви — учасниця міжнародного конкурсу краси. Що змінилося у Вашому житті після перемоги у Всеукраїнському конкурсі краси для успішних жінок?

Участь у конкурсі «Mrs. International 2021» дала мені колосальний досвід! Адже цей конкурс, в першу чергу не про красу, цей конкурс про успішність. У ньому близько 100 учасниць змагалися не стільки за корону найкрасивішої, а скоріше обмінювалися безцінним досвідом, який самотужки не набудеш. Після участі у конкурсі я стала в рази сильніша, адже він надав мені внутрішньої сили, віри у людську доброту і щирість. Однак, для участі у конкурсі недостатньо бути просто успішною людиною, потрібно ще приймати активну участь у суспільному житті та займатися благодійністю. 

Після спілкування з іншими учасницями конкурсу, я зрозуміла, що я не одна, що в мене є однодумці. Ми всі представили свої благодійні проекти, поділилися своїм досвідом, обговорили шляхи вирішення суспільних проблем. Я повернулася на Батьківщину у великому духовному піднесенні, з безліччю планів та ідей щодо розширення та розвитку мого Проекту. Я дуже радію, що моїм проектом зацікавилися та були у захваті від його масштабу. Я увійшла в ТОП-15 у міжнародному конкурсі, це дуже сильний результат.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *