Поліцейські групи «Білий Янгол», що допомагали людям на лінії фронту у Мар’їнці, відтепер рятуватимуть мешканців усього півдня. За наказом начальника поліції Донецької області Руслана Осипенка, роботу «янголів» поширено на селище Велика Новосілка та місто Вугледар разом із навколишніми населеними пунктами.

▪️Поліцейські посилюють допомогу людям на південному напрямку, де зараз точаться тяжкі бої.

💬«Білий Янгол» – це той підрозділ, що має практичний досвід порятунку населення безпосередньо в зоні бойових дій. Щодня поліцейські виконуватимуть завдання щодо збереження життя наших людей у Великій Новосілці та Вугледарі», – зазначив начальник поліції Донецької області.

▪️Водночас екіпаж продовжить опікуватися жителями Мар’їнської та Курахівської громад.

▪️Велика Новосілка майже стерта ворогом з лиця землі, але тут продовжує нести службу поліція. «Білі янголи» доставили у селище партію гуманітарної допомоги від військової адміністрації – продукти, ліки, предмети гігієни.

▪️Поліцейські поспілкувалися з жителями щодо їхніх потреб. У селищі немає електрики, газу, опалення. Люди живуть колоніями у підвалах, страждають від холоду, відсутності їжі та медичної допомоги. Аби приготувати обід, доводиться ризикувати життям і виходити з укриття на вулицю. Проте виїжджати багато з них відмовляються.

▪️Зараз у селищі мешкають близько 600 громадян, з них шестеро дітей. На питання «Чого хочеться найбільше?» 12-річний хлопчик відповів: «Свободи».

▪️Керівник обласної поліції закликав мешканців до евакуації, особливо родини з дітьми, літніх і хворих людей. 

▪️Безпечно виїхати допоможуть поліцейські – як до більш безпечних районів Донеччини, так і в інші регіони, де буде надано всі умови для проживання.

▪️Руслан Осипенко провів інструктаж для місцевих правоохоронців, а «білі янголи» Рустам Лукомський та Василь Піпа поділилися з колегами напрацьованими навичками з порятунку поранених в умовах бойових дій.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *